Поради на всі випадки Українцям Що таке варна в Індії?

Що таке варна в Індії?

Ва́рна (санскр. वर्ण, IAST: varṇ, «якість, колір, категорія») — термін, що позначає чотири основні стани давньоіндійського суспільства. Брахмани – найстарша варна, куди входили жерці, вчені, подвижники.

Отже, згідно з цією системою, суспільство ділиться на чотири варни — брахмани, кшатріікшатрііक्षत्रिय, IAST: kṣatriya, «владний, шляхетний»), а також раджан (санскр. राजन्, IAST: rājan, «володар») — представники другої за значущістю (після брахманів). З цієї варни в Стародавній Індії зазвичай вибиралися раджі.

Соціальна ієрархія знайшла своє обгрунтування уявленні у тому, що варни виникли з різних частин тіла бога Брахми. бог твори в індуїзмі. Поряд з Вішну та Шивою є одним із богів Трімурті. Дружина Брахма – Богиня знання та вченості Сарасваті. Брахму часто ототожнюють з ведійським божеством Праджапаті. На малюнку показано, як з вуст Брахми походять брахмани, з рук – кшатріікшатрііक्षत्रिय, IAST: kṣatriya, «владний, благородний»), також раджан (санскр. राजन्, IAST: rājan, «повелитель») ) варні давньоіндійського суспільства, що складається з володарів. З цієї варни в Стародавній Індії зазвичай вибиралися раджі.

Кшатрії (санскр. क्षत्रिय, IAST: kṣatriya, «владний, благородний»), також раджан (санскр. राजन्, IAST: rājan, «володар») — представники другої за значимістю (після брахманів) варни давньоіндійського суспільства, що складається з володарів воїнів. З цієї варни в Стародавню Індію зазвичай вибиралися раджі.

Related Post

Як можна бути здивованимЯк можна бути здивованим

Як висловити свій подив? Слова, що виражають подив: вражений, здивований, поставлений у глухий кут, спантеличений, здивований, здивований, приголомшений, здивований, в шоці, оглушений. Як описати почуття подиву? 28. Здивування: високе підняття

Що вкручується у дюбель?Що вкручується у дюбель?

Дюбель фіксується на основі матеріалу, потім у нього вкручується саморіз. Дюбелі бувають пластмасові та металеві. Вони завжди мають у своїй конструкції розпірку – елемент, який збільшує зчеплення кріплення з матеріалом.