Теорія представлень алгебр — це розділ математики, який займається представленням алгебр у векторних просторах. Таким чином, довільні асоціативні алгебри пов'язані з алгебрами операторів за допомогою гомоморфізмів.
У математиці ми використовуємо слово «уявлення» для опису багатьох методів і стратегій, з якими ми можемо зіткнутися. Це визначення «уявлень» може бути корисним для кращого розуміння: « Акт запису математичного поняття або відношення в певній формі та по відношенню до самої форми .“
Презентація (до семантичного кореня dar- «публічно передати», порівн. презентація, позика, подарувати) розуміється як Реалізація фактів, подій або абстрактних понять за допомогою знаків, перформативних дій або моделей.
Числовий (з використанням діаграми або таблиці даних) • Графічний (з використанням діаграми розсіювання або безперервного графіка) • Вербальний (з використанням словесного опису) • Алгебраїчний (з використанням математичної моделі) .
Алгебраїчні рівняння включають: лінійні рівняння, квадратні рівняння, а також дробові рівняння та кореневі рівняння. Якщо a n ≠ 0, то говорять про алгебраїчне рівняння n-го степеня (отже, ступінь рівняння визначається найбільшим показником n за змінною x).
Засоби подання та структури , щоб розглянути, як різні моделі можна використовувати для пояснення математичного поняття, а також як деякі моделі можуть показати зв’язки між різними областями математики . Наприклад, рівняння можна представити конкретно, графічно або абстрактно, як на діаграмі нижче.