Виплату відсотків називають погашенням купона. Така назва збереглася з часів, коли облігації були паперовими: до них кріпилися купони на виплати, які відривали на момент погашення. Найчастіше у облігацій постійний купон — процентна ставка не змінюється протягом усього терміну життя облігації.
Купон, або купонний дохід, – це грошові виплати власникам облігацій від емітента, тобто компанії або держоргану, які випустили ці облігації. «Купонним» він називається з історичних причин: раніше облігації існували у вигляді паперових документів, і при виплаті доходу від них відрізали частини — ті самі купони.
Погашення облігації означає виплату інвестору її номінальної вартості компанією-емітентом на дату завершення періоду звернення паперу. Фактично це повернення основного боргу за зобов'язанням – на додаток до раніше виплачених купонів, які інвестор отримував, доки володів активом.
Купон – це виплата позичальнику як винагороду. Він платиться один, два або чотири рази протягом календарного року. Розмір купона встановлюється наперед на етапі випуску облігації. Купон – Відрізна частина облігацій або інших цінних паперів певного номіналу або строку виплат.