Поради на всі випадки Українцям Що таке оптоволоконне підключення?

Що таке оптоволоконне підключення?

Оптоволоконний інтернет – це технологія, за якої передачі сигналу використовують тонкі скляні дроти, тобто оптичне волокно. Оптичне волокно не піддається перешкодам, тому зв'язок залишається стабільним за будь-яких умов: у грозу, снігопад чи зливу.

Оптоволокно — тонкі нитки з кварцового скла, в яких інформація передається за допомогою світла. Товщина кожної нитки складає всього 125 мікрон, це трохи більше за людське волосся. У кабелі знаходиться до 96 таких ниток, кожна з яких плаває в рідині – гідрофобному гелі.

Для уточнення можливостей підключення за допомогою оптоволокна краще звертатися безпосередньо до провайдера. Це можна зробити на сайті через спеціальну форму або зателефонувавши менеджеру провайдерської компанії. Оператор надасть всю необхідну інформацію та підбере оптимальний варіант для конкретної адреси.

Підключити оптоволоконний інтернет

  1. Залишіть заявку на підключеннязаповнивши контактні дані у формі
  2. Дочекайтесь нашого дзвінка, щоб підтвердити заявку та вибрати зручну дату підключення
  3. У призначений час майстер приїде до вас додому, підключить послуги та оформить договір

Related Post

Filter box як підключитиFilter box як підключити

0:52Рекомендований кліп – 59 сек.Як під’єднати приставку до телевізора – YouTubеПочаток рекомендованого кліпуКінець рекомендованого кліпу Як під’єднати приставку смарт-ТБ до телевізора Підключіть кабель приставки до телевізора напряму. Приставку забезпечте електроживленням.

Як tik tok став популярнимЯк tik tok став популярним

ТікТок став популярним завдяки сукупності зручних функцій, які підібрані під потреби користувача. Розробники зробили простий, але цікавий та функціональний сервіс, яким може користуватися кожен. А швидкість і різноманітність стали фішкою

Що носили дворяни у 19 столітті?Що носили дворяни у 19 столітті?

У першій половині ХІХ століття респектабельний дворянин носив жорсткий комірець з краваткою, а селянин – косоворотку. Штани теж носили по-різному: городяни — навипуск, а селяни чи майстрові, що приїхали до