Що станеться, якщо ви добровільно розкриєте інформацію? Кожен, хто вчинив ухилення від сплати податків, може залишитися безкарним, якщо самостійно звернеться до місцевої податкової служби – будь то виконавець, пособник, пособник чи підбурювач. Якщо задіяно кілька порушників, усі вони повинні одночасно повідомити про це ваш відповідальний орган.
Після отримання відповідним податковим органом добровільного розкриття інформації прокуратура починає розслідування. Він перевіряє, чи виконано вимоги щодо добровільного розголошення, що звільняє від покарання. Якщо це так, кримінального провадження немає і неплатник залишається безкарним.
ухилилися від сплати податків. Податкові злочини, як правило, закінчуються протягом 5 років. Проте зобов’язання щодо повернення податку тривають до 13 років (включаючи блокування відкриття). Перевагою добровільного розголошення є те, що ви залишитися безкарним, тобто без штрафу та позбавлення волі.
Для особи, яка розкриває себе, самодекларування в податковій має перевагу в тому, що їй не доведеться сидіти у в'язниці судимість не вважається. Натомість податкова служба збирає значно більше податків із належних додаткових платежів.
10.3 Який ефект має один? Саморозкриття про покарання? Справу проти порушника, який сам повідомив, часто припиняють в обмін на штраф. Вчинив зловмисник під час в Нелегальна робота Якщо ви отримуєте соціальні виплати, вони в будь-якому випадку мають бути відшкодовані.
Скільки коштує самовикриття, звільнене від покарання? Сама подача безкоштовна. Однак ухилені від сплати податки та відсотки, звичайно, повинні бути повернуті. Штрафи також підлягають нарахуванню за суми, які не було сплачено понад 25 000 євро.