Поради на всі випадки Українцям Що робити, якщо в тебе переднепритомний стан?

Що робити, якщо в тебе переднепритомний стан?

Перше – забезпечити в приміщення доступ кисню, та, по можливості, прийняти комфортне положення. Всі, що давлять на груди і шию, предмети (шарф, тісний комір, краватка) прибрати. Для кращого насичення крові киснем необхідно робити ритмічні вдихи та видихи. Якщо процес дихання утруднений, допоможе нашатирний спирт.

Якщо відчуваєте, що осьось впадете в непритомність, можна спробувати:

  1. лягти на спину і підняти ноги. Якщо це неможливо зробити, то сядьте та опустіть голову між колінами;
  2. випити трохи води;
  3. з'їсти щось;
  4. зробити кілька глибоких вдихів.

Dec 9, 2020

Переднепритомний стан характеризується: підвищеною пітливістю, нудінням, запамороченням, збліднення шкірних покривів, відчуттям потемніння в очах, різкою і сильною слабкістю, шумом у вухах, частою позіханням, онімінням рук і ніг.

Відчуття постійного переднепритомного стану виникає через недостатнє надходження в мозок крові та кисню. Серед можливих причин – втрата крові при травмах, інтоксикація організму, наслідки зневоднення, ниркова недостатність, хвороби серця.

Related Post

Що таке Англійка?Що таке Англійка?

Англійська шпилька, безпечна шпилька (англ. safety pin), шпилька безпечна, Бабка — різновид шпильки, в якій вістря голки накривається кришкою для захисту від випадкового уколу. Англійська шпилька, або безпечна шпилька (англ.