Поради на всі випадки Українцям Що робити при пошкодженні хряща?

Що робити при пошкодженні хряща?

Лікування пошкодження хряща У багатьох випадках консервативне лікування за допомогою медикаментів, ін’єкцій та/або брекетів може принести полегшення. Доступні різні хірургічні процедури для відновлення пошкоджень хряща (мікроперелом, трансплантація хряща, AMIC, OATS, мозаїчна пластика тощо).

Для маленьких і поверхневих ураження хряща люди часто приймають вичікувальну позицію. Фізіотерапія, підтримуючі заходи, брекети та медикаменти можуть значно зменшити скарги. Глюкозаміни та гіалуронова кислота можуть бути використані, щоб спробувати уповільнити погіршення зносу хряща.

Після того, як ми очистимо ваш хрящ і проколоти отвори в кістці, знадобиться час, щоб відновитися від шести до дванадцяти тижнів. Протягом цього часу ваше тіло зайняте утворенням шрамового хряща.

Чи може хрящ відновитися? Хрящі практично не можуть відновитися самостійно.

Дефект хряща може викликати багато видів дискомфорту. Подобається припухлість, біль при натисканні на коліно, скарги на локони та відчуття тріску. Це може обмежити рухливість і, отже, перешкоджати повсякденній діяльності. Ви можете самі відчути, що можна, а що не можна.

Апельсини є очевидним вибором, коли справа доходить до їх споживання вітаміну С сприяти утворенню колагену та загоєнню клітин, що в свою чергу корисно для регенерації та захисту хряща. Вітамін С також міститься у великій кількості в інших продуктах, таких як ківі, червоний перець, листова капуста та полуниця.

Related Post

Чим відрізняється Танах та Тора?Чим відрізняється Танах та Тора?

Старий Заповіт Православної та Католицької церкви відрізняється від Танаха наявністю додаткових книг, іменованих второкананічними або неканонічними, та доповненнями до книг Танаха, що знаходяться в Септуагінті; а також деякою відмінністю у

Чому Exodus заборонили?Чому Exodus заборонили?

Комітет археологів погодився з рішенням про заборону фільму, оскільки це показало «хибний і хибний образ історії Єгипту", – повідомили в міністерстві. Художні твори, присвячені релігії, часто заборонені в мусульманському світі,