Поради на всі випадки Українцям Що робить винороб влітку?

Що робить винороб влітку?

Взимку найголовніше – обрізка. Весна і літо – це все… Внесення добрив, захист і догляд за виноградниками. Збір врожаю планується розпочати в серпні і можливий лише машинним способом на рівнинних ділянках.

Літо: Охороняйте та доглядайте за рослинами Проте влітку більше хвилює виноградарів захист виноградних лоз від хвороб, особливо від борошнистої роси та пероноспорозу.

Деякі виноградарі використовують перші дні березня для того, щоб провести останні штрихи з обрізки винограду та ремонту каркасів і дерев’яних стовпів.. Але зараз виноградні лози прокидаються від зимового спокою, тому винороби не надто довго займаються цим завданням.

У травні починаємо захист рослин від хвороб і шкідників почався. З екологічних причин захист рослин суворо регулюється, і винороби використовують різні методи захисту рослин. Класичне розрізнення проводиться між фунгіцидами та інсектицидами.

Річний цикл винороба – зріз взимку, в'язка навесні, восени урожай.

Винороби розподіляють його між лозами і ретельно вробляють у ґрунт. Це не тільки покращує здатність ґрунту поглинати воду, але й може захистити від ерозії. Мульчування зимової рослинності також є класичним завданням у холодну пору року.

Related Post

Чому Наполеон такий могутній у Фермі тварин?Чому Наполеон такий могутній у Фермі тварин?

Він забирає у мами два виводки цуценят і сам їх виховує. Коли вони виростають, він використовує їх, щоб взяти під контроль ферму. Зробивши це, він та інші свині починають порушувати

Скільки потрібно грошей, щоб прожити місяць в Іспанії?Скільки потрібно грошей, щоб прожити місяць в Іспанії?

Які зарплати та ціни в Іспанії За невеликої орендної вартості в середньому можна місяць прожити на 1000 євро, а за наявності власного житла – на 600. Середній дохід на сім'ю

Як можна пограти з дружиноюЯк можна пограти з дружиною

Що можна пограти у домашніх умовах? «Вільне фантазування» Розглядайте форми предметів, розмірковуйте, що схожі хмари, тіні від дерев, що схожий той чи інший звук. «Сочинялки» … «Малюнки-невидимки». «Перетворення» … «Намалюй