Як поводяться в полоні офіцери Жилін і Костилін Костилін – повненький і огрядний чоловік. Протягом усього часу перебування в полоні він тільки й робить, що спить і рахує час до викупу. При цьому Костилін не соромиться просити у сім'ї викуп у величезному розмірі (5000 рублів).
Відповідь чи рішення2. Костилін все чекав з дому грошей на викуп і вмирав від нудьги. Жилін працював – робив із глини іграшки, а з прутиків плів плетінки.
У полону Жилін не хотів здаватися, він увесь час шукав можливості втекти, допомагав місцевим жителям: лагодив годинник, робив ляльок, лікував татар. Костилін а навпаки, весь час лежав, нив і нічого не робив. Він чекав, доки за нього заплатять викуп. Жилін робив ляльок для дівчинки, а Діна носила йому їжу, так і почалася їхня дружба.
Жилін та Костилін – персонажі повісті Толстого "Кавказький бранець". Герої потрапили в полон з вини самого Костилина, який запропонував відокремитися від загального обозу та поїхати попереду нього. І тоді на них чекала біда. На них збиралися напасти татари та захопити їх у полон.