Якщо ви точно не знаєте, важливе правило: краще одягатися трохи краще, ніж надто повсякденно. У перші кілька днів стажування ви можете адаптуватися, якщо відчуваєте себе занадто одягненим. Не проходити стажування: Для жінок — топи з низьким вирізом, бретельки бюстгальтера, що стирчать, і укорочений одяг. На Бермудах чоловіків.
Найкраще приготувати свій Візьміть із собою сумку/рюкзак/валізу/все, що ви хочете взяти з собою за день до першого дня стажування. У тебе все з собою? Ручка, блокнот, можливо щось випити, гроші, інформація про ваші контакти або
Як правило, ви потрапляєте на стажування в перший день Провели компанію та познайомили колег. Досить короткого «Привіт» і рукостискання. Представтеся своїм ім'ям. При необхідності доречна інформація про тривалість стажування, кафедру та напрямок підготовки.
Офіційно-діловий одяг Якщо дрес-код компанії вимагає від роботодавців офіційного ділового одягу, обов'язково його дотримуйтесь. Якщо ви не змогли визначити дрес-код компанії, зазвичай краще одягнути офіційний діловий одяг у перший день, якщо це доречно.
Одягайтеся належним чином Особливо в перші кілька днів роботи, стримайтеся та спостерігайте за повсякденним життям у новому стажуванні. Якщо ніхто не носить костюм, він вам не потрібен. Ви швидко помітите, який асортимент на робочому місці, і розвинете відчуття того, що підходить, а що ні.
Якщо ви вітаєте колег або начальство, це найкраще дружнім «Добрий день» або «Доброго ранку». Випадкове «Привіт», як в університеті чи на шкільному подвір’ї, у професійному житті досить недоречне. Але це частково залежить від компанії.