Ці істоти, яких називають «жуками-термінаторами», природний ворог сумчастого хробака, що пошкоджує ліси. Calosoma Sycophanta, яка харчується яйцями міхура, запобігає пошкодженню лісів, знищуючи їх. Комах-термінаторів, привезених із Туреччини, випускатимуть у гнізда соснової молі протягом травня.
Кунжутний клоп — це вид комах, який живе в сухих продуктах і зустрічається вдома, особливо в харчових продуктах, таких як борошно, зерно, горіхи, висівки, шоколад, сухофрукти, печиво, хліб і макарони. Це високий вміст вологи в продуктах, спричиняє розмноження та появу кунжутних клопів у будинку.
Найбільша комаха, яка живе сьогодні, вид молі з Австралії. Відстань між крилами молі-геркулеса, наукова назва якої Coscinocera hercules, може досягати 27 сантиметрів. Розмах крил чергової молі атласа (Attacus atlas) становить 25 сантиметрів.
Серед найбільш отруйних назв комах комар, африканський жук-вбивця, жук-колесо, чорний жук-пірат, муха-бот, котяча гусениця та муха цеце Є. Вогняні мурахи, блохи та медоносні бджоли також належать до дуже отруйних видів комах.
Англо-турецька назва перекладу обмежуючи/обмежуючи річ, кінець, кінець, нарешті, межа.