Продукти в Сполучених Штатах повинні бути позначені країною походження, якщо імпортуються з Китаю – етикетка «Зроблено в Китаї». Країна походження повинна бути видимою для покупця на продукті та/або упаковці. За деякими винятками, він також повинен бути написаний розбірливо та постійно.
Вони включають продукти, які походять із цього регіону та які виробляються та переробляються в цьому регіоні за допомогою спеціальних технологій і сировини, яка повністю або частково походить із цього регіону.
Q1: Що зазвичай означає фраза «Зроблено в Китаї»? A1: Вираз «Зроблено в Китаї» вказує на це продукт був виготовлений або виготовлений у Китаї . Це етикетка або вказівка на країну походження і означає, що продукт був виготовлений або зібраний у Китаї.
У Німеччині наразі немає обов’язку вказувати походження товару. Тому маркування товарів «Зроблено в Німеччині» є добровільним. Товари, імпортовані з інших країн, наразі не потребують маркування країни виробника (наприклад, «Зроблено в Китаї»).
Розповідь. Історичне коріння «Зроблено в Китаї» сягає початку 1940-х років під час Другої японо-китайської війни, коли китайське цивільне населення бойкотувало японську продукцію, що відображало прагнення до внутрішнього виробництва та економічної незалежності .
Зараз етикетку «Зроблено в Китаї» можна зустріти всюди. Це фактично митні правила: Усі імпортні товари повинні мати маркування країни походження . Країни походження – це країни, в яких продукція була виготовлена, виготовлена або вирощена.