Так, дуже просто. У цебро справляється потреба, вміст виливається або в компостну яму, або в унітаз. Якщо немає можливості часто виносити відро, його накривають кришкою. Можна використовувати додавання води, тирси, миючого засобу – це буде утримувати запах та випаровування..
Дно відра туалету заповнюється торф'яною сумішшю товщиною 10-15 см. Після відправлення природних потреб, фекалії зверху засипаються все тією самою сумішшю шаром 2-3 см. Сам торф, зазвичай складують поруч із туалетом, наприклад, у звичайне пластикове відрокуди для зручності кладуть пластмасовий совок.
Відро–туалет – Це портативна переносна конструкція, яка користується великою популярністю у дачників. Вони його часто називають дачним туалетом. Він затребуваний у сезонних будівлях та приватних будинках, де немає стаціонарної каналізації.
Біотуалет – це практичне рішення для дачі, де ще не створені всі умови для комфортного життя. Відро виготовлено із міцного пластику, який не вбирає запахи, легко миється, а також не боїться дії побутової хімії. Відро туалет витримує до 100 кг.