При нагріванні з рідиною він густіє. Структура стає схожою на крохмаль і вуаля, ваш соус густіший. Кукурудзяний і картопляний крохмаль є найвідомішими крохмальними сполучними речовинами, але ви також можете згадати тапіоку або саго. Крім того, вершки, яйця, масло або борошно також добре зв'язуються.
Ви не можете легко зробити пасту з борошна, як ви це зробили б кукурудзяний крохмаль залийте кількома ложками теплої води або молока. Борошно вариться довго і може варитися довго. Тому він дуже підходить для зав’язування рагу. Кукурудзяний крохмаль не повинен кипіти, інакше він втратить свою сполучну силу.
Існують сполучні речовини, які зберігають прозорість рідини, наприклад желатин, пектин, агар-агар, ксантанова камедь, тапіока. Крім того, існують сполучні речовини, які роблять продукт непрозорим, наприклад, пшеничне борошно, рисова манка, яєчний жовток, вершки…
Звичайна квітка: Звичайне пшеничне борошно можна використовувати як замінник кукурудзяного крохмалю, хоча текстура може трохи відрізнятися. Використовуйте 2 столові ложки борошна на кожну столову ложку кукурудзяного крохмалю, зазначеного в рецепті.
Згущення Згущення соусу дуже просте і його можна зробити додати кукурудзяний крохмаль і воду або борошно і масло. При помішуванні та додаванні невеликих кількостей виходить смачний домашній соус або суп.