Поради на всі випадки Українцям Що можна їсти ввечері під час періодичного голодування?

Що можна їсти ввечері під час періодичного голодування?

Щоб ви могли добре спати вночі, не їжте останній прийом їжі занадто пізно. Крім того, зверніть увагу Легко засвоювані продукти, не важкі для шлунка. Уникайте занадто жирних страв і занадто великих порцій.

Переривчасте голодування вимагає лише того, щоб ви Не їжте нічого протягом 14-16 годин після 5 або 6 вечора. І, до речі, не пийте нічого калорійного – тому пиво після роботи чи чай з медом теж табу.

Ви можете посилити позитивний ефект періодичного голодування, вживаючи якомога багату поживними речовинами їжу, включно з великою кількістю овочів, фруктів і бобових. Уникайте оброблених вуглеводів, таких як білий хліб і солодощі.

Їжа під час періодичного голодування: що працює, а що ні?

Підходить БакаліяНепридатний Бакалія
2 порції фруктів – стиглих, ні перезрілийЗ високим вмістом жиру Бакалія
Вуглеводи, що містять клітковину, такі як цільні зернаЗанадто багато продуктів тваринного походження
Нежирний БакаліяАлкогольні напої

Під час голодування 16/8 ви робите перерву в їжі на 16 годин. Протягом цього часу не можна вживати ні тверду їжу, ні калорійні напої. Іншими словами, зелений чай або кава підходять, але цукор в чашці заборонено. Найкраще дотримуватися води та несолодких трав’яних і фруктових чаїв.

Можливі причини відсутності втрати ваги Шкідлива їжа: як уже згадувалося, при періодичному голодуванні немає вказівок щодо того, що можна, а що не можна їсти.. Використання скороченого вікна як приводу для споживання більш калорійної їжі може призвести до того, що ви не заощадите калорії.

Related Post

Що таке енцефалопатія змішаного генезу?Що таке енцефалопатія змішаного генезу?

Енцефалопатія змішаного генезу – стан головного мозку, за якого на нього діють кілька патологічних чинників, що призводять до негативних проявів. Патологічними чинниками можуть виступати абсолютно різні захворювання та їхні наслідки.

Що було у 1950 році?Що було у 1950 році?

Найважливіші події Холодна війна (1946-1990). … Входження Тибету до складу КНР (1950—1951). … Корейська війна (1950—1953). … Сан-Франциський мирний договір (1951; не підписаний Польщею, СРСР та Чехословаччиною). … Паризькі угоди

Що сталося 30 грудня 1922?Що сталося 30 грудня 1922?

30 грудня 1922 р. на І Всесоюзному з'їзді Рад представниками РРФСР, Української та Білоруської радянських соціалістичних республік, а також Закавказької федерації були підписані Декларація про освіту СРСР та Союзний Договір.