Показання до активних речовин препарату Ензістал Зовнішньосекреторна недостатність підшлункової залози, шлунка, кишечника, печінки, жовчного міхура (хронічні запально-дистрофічні захворювання цих органів, стан після резекції чи опромінення); метеоризм, діарея неінфекційного генезу; муковісцидоз. May 13, 2021
Сприяє швидкому та повному перетравленню їжі, усуває симптоми, що виникають внаслідок порушення травлення (почуття тяжкості та переповнення шлунка, метеоризм, відчуття нестачі повітря, задишку, обумовлені скупченням газів у кишечнику, діарею).
2-3 рази на добу. Тривалість лікування може варіювати від кількох днів (при порушенні процесу травлення внаслідок похибок у дієті) до кількох місяців або років (за необхідності постійної замісної терапії).
В Ензісталі використовується екстракт бичачої жовчі, а у Фесталі – окремі компоненти жовчі без уточнення походження. Різниця полягає у протипоказаннях. Фестал дозволено дітям з 3-х років, Ензістал – З 6 років. Фестал заборонений для прийому вагітним і жінкам, що годують.