Томас Песке з 2021 року є найдосвідченішим європейським астронавтом (майже 400 днів у космосі), а також найдосвідченішим у позакорабельних польотах.
Мільярдер згадує найперші походи піонерів космічних досліджень: під час місії Gemini 4 у червні 1965 року астронавт NASA Ед Вайт став першим американцем, який побував у космосі.
Олег Кононенко Космонавт Олег Кононенко У неділю, 4 лютого, було побито рекорд найдовшого перебування на орбіті, зібравши 878 днів і 11 годин – або два з половиною роки – на борту Міжнародної космічної станції (МКС) протягом п'яти космічних польотів.'); ;(функція(){window.jsl.dh('KFPsZvnNHvusptQP18Hq6Q8__48','
12 квітня 1961 р. Командир Юрій Олексійович Гагарін є першою людиною, яка здійснила подорож у космос на борту штучного супутника. Радянський космонавт обертався навколо Землі вісімдесят дев'ять хвилин. Коли його повернули цілим і неушкодженим, він заявив, торкаючись землі: «Я почуваюся добре. »
Ніл Армстронг , найвідоміший астронавт в історії, увійшов в історію, коли став першою людиною, яка ступила на Місяць у 1969 році. Під час видатної місії «Аполлон-11» він вимовив такі знакові слова: «Це один маленький крок для людини, один гігантський стрибок для людство. »