Коротке замикання: коли автоматичний вимикач не скидається або спрацьовує одразу після скидання, ймовірною причиною є коротке замикання. Це коли гарячий дріт, по якому тече струм, торкається нейтрального проводу. Автоматичний вимикач виявляє цю проблему та спрацьовує як механізм безпеки.
Якщо GFCI не скидається після відновлення живлення, перевірте, чи не спрацював автоматичний вимикач. Несправний дріт, ослаблений гвинт клеми або погане з’єднання також можуть перешкоджати роботі розетки. Стрибок напруги під час відновлення електропостачання також міг пошкодити GFCI.
Найпоширенішими причинами того, що автоматичні вимикачі не скидаються, є: Пошкоджені рубильники. Електричні шорти. Ослаблена проводка.
Це відбувається з таких причин, як: Автоматичний вимикач несправний і потребує заміни. Проблеми з електропроводкою вашої коробки вимикача, такі як перегрів або оголена, ослаблена проводка. Механічна проблема, через яку ваш вимикач справді спрацював, але його перемикач не клацнув.
Звичайні причини зникнення електроенергії Зазвичай є три причини, чому електрика перестала працювати частково або у всьому будинку. Це перевантажений ланцюг, коротке замикання або ослаблена проводка.
Якщо розетка на кухні чи спальні не працює, але рубильник не спрацьовує, це може бути ознакою того, що проводка була встановлена неправильно. Це особливо проблема зі старими розетками. Ослаблена проводка може призвести до того, що розетка взагалі не працюватиме.