Віра залишається життєво важливим аспектом християнської віри. Але не тоді, коли він відривається від визнання Божого суверенітету та Його остаточного контролю над всесвітом. Закон тяжіння іноді надмірно сприяє самовпевненості. Це здається несумісним із біблійним розумінням покладатися на Бога.13 листопада 2023 р.
«Просіть, і буде вам дано; шукайте і знайдете» (Матвія 7:7). Дозволяти: я дозволяю іншим бути такими, якими вони є. «Усе, чого ви попросите в молитві, вірте, що одержите, і буде вам» (Марка 11:24).
Основна відмінність між Біблією та законом тяжіння полягає в тому Біблія не надає містичних сил постановці цілей чи позитиву. Цілі та духовно позитивне мислення мають бути частиною богоцентричного життя, а не егоцентричного містицизму.
Це універсальний принцип не гріховний за своєю суттю; скоріше, це частина грандіозного плану, за яким Бог створив наш світ. Розуміння та свідоме використання закону тяжіння схоже на визнання та використання закону тяжіння.
Поки Біблія конкретно не говорить про прояв, Господь постійно нагадує нам у Біблії, що Він контролює, а ми ні. Коли ми намагаємося контролювати власне життя, ми втрачаємо з поля зору Божий суверенітет, Його надійність, досконалість Його плану та життя з достатком, яке Він пропонує.
Краще самопочуття Використання закону тяжіння також може позитивно вплинути на психічне благополуччя. Зосереджуючись на досягненні нової реальності та вірячи в це можливо, ми схильні більше ризикувати, помічати більше можливостей і відкриватися новим можливостям.