Окрім цього, єдині дві відмінності: Z7 пропонує варіант кадрування 4:5 на додаток до кадрування 1:1 і 16:9 в обох, і що Z7 містить резервний зарядний адаптер змінного струму EH-7P. Справжня різниця полягає в тому, що Z6 коштує лише 1997 доларів, а Z7 – 3397 доларів за таку саму камеру.
Фотоапарати Nikon Z. Хоча на даний момент у Nikon є багато бездзеркальних камер Z, які можна придбати Z6 і Z7 вже зняті з виробництва на деяких ринках.
Великі роздрібні продавці, такі як B&H, оголосили лише корпус Nikon Z 7 і більшість пакетів камер і об’єктивів як зняті з виробництва.. Кілька комплектів фотоапаратів і об’єктивів, які залишилися, вказані як наявні, мають досить значну знижку.
Здебільшого Z6 здатний створювати яскраві, деталізовані зображення з дуже хорошим динамічним діапазоном і гнучкими необробленими файлами. Висока продуктивність ISO, як ми звикли очікувати від сучасних повнокадрових камер, є досить вражаючою, що робить Nikon Z6 хорошим вибором для ситуації слабкого освітлення.
Висновок. Як бачите, немає різниці в якості зображення між Z7 і Z7 II. Натомість оновлення стосуються функцій: збільшена ємність буфера, подвійні слоти для карт пам’яті, покращені відеофункції тощо. Усі ці оновлення зазвичай супроводжуються підвищеною ціною.
Розбивка частки ринку Nikon: 19,1% (зниження на 2,7%) Sony: 17,7% (зниження на 0,7%) Fujifilm: 5,1% (зростання на 1,3%)