Обмежені концентраційні та когнітивні ресурси можуть сприяти прийняттю неправильних рішень. Минулий досвід, індивідуальні фактори, упередження та втома також можуть зіграти свою роль.15 червня 2022 р.
Довіряйте своїй інтуїції та приймайте рішення на основі хороших досліджень і людей, яких ви поважаєте з усіх правильних причин. Припиніть бути таким імпульсивним. ЗУПИНИТЕсь і подумайте хоча б хвилину (або день), перш ніж поспішати приймати рішення. Більшість неправильних рішень робиться швидко, без особливих витрат часу, зусиль або серйозних роздумів.
Деякі люди можуть хвилюватися щодо неправильного вибору та мати «параліч аналізу». але людям із СДУГ може бути особливо важко зважувати варіанти та вибирати. Це тому, що вони зазвичай мають проблеми з конкретними навичками, які використовуються для прийняття рішень. Прийняття рішень – складний процес.
5 правил, щоб не приймати неправильних рішень.
- Не приймайте важливих рішень, коли ви емоційні, втомлені, голодні, розсіяні або поспішаєте.
- Не дозволяйте нікому визначати проблему за вас.
- Отримайте інформацію якомога ближче до джерела.
- Завжди запитуйте, що я знаю, що це правда?
Більшість наших неправильних рішень відбуваються через вони почуваються комфортно та автоматично. Наші емоції неправильно керують нами. Наше сприйняття часу є неточним і перекошеним у бік сьогодення. Наше внутрішнє відчуття статусу впливає на те, як ми дивимося на інших людей і на себе.
Є припущення, що люди, які страждають від абуломанія мають нерегулярне функціонування префронтальної кори головного мозку, і тому розвивається одержимість надмірним аналізом і невизначеністю результатів щодо рішень.