Хронічне кусання та жування щоки — науково відоме як morsicatio buccarum — вважається повторюваною поведінкою, зосередженою на тілі (BFRB), схожою на висмикування волосся (трихотілломанія) і збирання шкіри (екскоріація). Це відповідає с проблеми, пов'язані з тривогою.11 квітня 2018 р
Швидше, поведінка зроблена щоб позбутися від негативних фізичних відчуттів або почуттів і може служити тактикою для саморегуляції. Часто виникає відчуття комфорту, яке відчуваєш, кусаючи внутрішню частину рота.
Люди можуть вкусити щоку коли їдять надто швидко, розмовляють під час їжі, сваряться чи трапяться в аварії. Укуси, пов'язані з депресією або тривогою. Подібно до того, як гризете нігті, ви можете автоматично кусати внутрішню частину щоки у відповідь на стрес, тривогу або депресію.
Багато людей неодноразово кусають губу (чи щоку чи язик) як спосіб боротьби з нервами чи стресом. Це звичка, яка декому може здаватися полегшенням, хоча інколи й болючою. Однак для вашого стоматолога у Фейетвілі постійне покусування м’яких тканин у роті, безперечно, може викликати певне занепокоєння.
Стимулювання стосується повторюваних дій або поведінки, які роблять діти або люди з аутизмом, СДУГ та іншими розладами, щоб впоратися з тривогою або сенсорним перевантаженням. Стимулювання ротової порожнини є одним із способів прояву цієї поведінки, включаючи такі дії, як облизування, жування предметів або кусання.
Орієнтована на тіло повторювана поведінка (BFRBs): Кусання щоки класифікується як орієнтована на тіло повторювана поведінка, подібна до гризання нігтів або висмикування волосся. Це поведінка часто пов’язані з основними психологічними станами, такими як обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) або синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ).