Поради на всі випадки Українцям Чому я бачу плаваючі елементи та спалахи світла?

Чому я бачу плаваючі елементи та спалахи світла?

І плаваючі, і спалахи виникають, коли склоподібне тіло або склоподібне тіло піднімається від поверхні та тягне сітківку, створюючи напругу. Склоподібне тіло – це гелеподібна речовина в середині ока. Цей процес називається заднім відшаруванням склоподібного тіла. Це нормальний процес старіння.

Якщо ви помітили раптове збільшення кількості плаваючих очей, негайно зверніться до окуліста — особливо якщо ви також бачите світлові спалахи або втрачаєте зір. Це можуть бути симптоми надзвичайної ситуації, яка потребує негайної допомоги.

Трапляються спалахи коли склоподібне тіло натирає або тягне вашу сітківку. З віком люди часто спостерігають спалахи. Ваш офтальмолог повинен оглянути будь-які нові поплавці або спалахи.

Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо: Ви раптово починаєте бачити спалахи, яких раніше не бачили. У вас раптове збільшення спалахів світла. Ви бачите спалахи світла разом із хмарністю або темними плямами у своєму зорі.

Лікування

  1. Операція з видалення склоподібного тіла. Офтальмолог, який є спеціалістом у хірургії сітківки та склоподібного тіла, видаляє склоподібне тіло через невеликий розріз (вітректомія). …
  2. Використання лазера для руйнування поплавців. Офтальмолог направляє спеціальний лазер на поплавці в склоподібному тілі (вітреолізис).

Зневоднення є ще однією причиною плавучості очей. Склоподібне тіло ваших очей на 98% складається з води. Якщо ви постійно зневоднені, ця гелеподібна речовина може втратити форму або зменшитися. Це може призвести до появи плаваючих речовин, тому що білки в цій речовині не залишаються розчиненими і, таким чином, вони твердіють.

Related Post

Як зрозуміти, що ти їси занадто багато цукру?Як зрозуміти, що ти їси занадто багато цукру?

Мінливий настрій Різкі та часті перепади настрою можуть стати наслідком надлишку цукру в організмі. Все це пов'язане із гормонами. Якщо ви з'їли плитку шоколаду, через короткий час відбудеться стрибок інсуліну,