У 1035 році Бремен отримав так зване ринкове правосуддя від імператора Конрада II. а з ним і право на вільний ринок, де кожен міг пропонувати свої товари. Цю подію вшановують Freimarkt.12 липня 2024 р
Загалом термін «Іша» часто вживається в бременській мові. "Ischa" розшифровується як "Це так". Цей вислів, мабуть, найвідоміший у зв’язку з п’ятою порою року Бремена, Freimarkt. Там написано: «Ischa Freimaak», тобто «Це Freimarkt».
Термін Вільний ринок (або Frey Market) спочатку стосувався привілею, наданого в середні віки, як правило, церквою або міським магістратом, для іноземних купців пропонувати товари для продажу в громаді або місті в певну дату.
Бременський Фраймаркт, один із найбільших фольклорних фестивалів на півночі Німеччини, відкрився у п’ятницю. Сенатор Бремена з економічних питань Крістіна Фогт (ліворуч) Фестиваль розпочався з стуку в бочку в Bayernfesthalle. Святкування відбувається на Bürgerweide біля головного залізничного вокзалу.
У році 1035 Відбувся перший вільний ринок, що зробило його одним із найстаріших народних свят у Німеччині. Історичний вільний ринок, який простягається від ратуші до церкви Богоматері між чудовими будівлями Бремена, веде до витоків.
Тому всі бременці знають приказку: «У Бремені кажуть доброго ранку! До речі: вітання Moin зустрічається не тільки в Північній Німеччині, але також у зміненому вигляді в Люксембурзі, Швейцарії, Нідерландах і скандинавських країнах.