Поради на всі випадки Українцям Чому вантажівки Tatra мають позитивний розвал?

Чому вантажівки Tatra мають позитивний розвал?

У Tatra Trucks досить гострий позитивний розвал завдяки конструкції шасі, який включає центральну трубу та поворотні осі, як це видно на цій вантажівці з краном Tatra 815. Позашляховики, такі як сільськогосподарські трактори, зазвичай використовують позитивний розвал.

Позитивний розвал – це коли верхня частина колеса нахиляється назовні, від центру автомобіля. Ця конфігурація покращує стійкість автомобіля та керованість на нерівній місцевості. Цей параметр ідеально підходить для великовантажних транспортних засобів, таких як вантажівки чи трактори.

Багато гоночних автомобілів демонструють негативний розвал. Позитивний розвал Позитивний розвал робить автомобіль більш стійким, якщо земля під ним нерівна. Основна перевага позитивного розвалу на будь-якому транспортному засобі полягає в тому, що вам не потрібно докладати великих зусиль під час керування ним, і це зазвичай зустрічається на позашляховиках.

На деяких позашляховиках із ходом до +/- 20 дюймів із спеціальною геометрією підвіски ви побачите позитивний кут розвалу, коли транспортний засіб знаходиться в повітрі. Це зазвичай через обмеження типу підвіски, як-от подвійна передня підвіска I beam від Форда в середині вісімдесятих до кінця дев’яностих.

Кут розвалу безпосередньо впливає на розмір і форму контактної ділянки шини. В результаті це впливає на речі, пов’язані із зчепленням — проходження поворотів, прискорення та гальмування — або основні функції шини. Розвал також впливає на знос шин; забагато так чи інакше, і гума зношуватиметься нерівномірно.

Related Post

Що таке Ів?Що таке Ів?

Ів – це той самий Французька форма Іво. Назва походить від тиса: західноіндоєвропейське oiwa, з якого z. B. Давньоверхньонімецька iwa або cymric ywen. Чоловіче ім'я Ів символізує Французький еквівалент норманського

Безінерційну як користуватисяБезінерційну як користуватися

Пристрій котушки Механізм обертається за допомогою ручки і змушує крутитися ротор. До ротора кріпиться дужка ліскоукладача. Коли відбувається закидання приманки, вона зсувається і волосінь сходить з нерухомої шпулі. На дужці