Якщо ви варите груші занадто коротко, вони не зарум'яняться. Тушковані груші часто готові через годину, але потрібно близько двох-чотирьох годин, щоб вони добре почервоніли. Тож нехай тушковані груші варяться на маленькому вогні якомога довше, поки вони не стануть м’якими та не набудуть червоного кольору.30 Nov 2022
Можна подумати, що своїм червоним кольором тушковані груші зобов'язані вину або портвейну, в якому вони приготовлені. Але це правда лише частково. Тушковані груші містять певний барвник, який змушує груші червоніти при зміні кислотності. Це робиться шляхом їх варіння (або тушкування).
Приготування тушкованих груш При тривалому варінні (3-4 години) вони автоматично красиво зарум'яняться. ПОРАДА ЩОДО ВИПІЧАННЯ: тушковані груші під час варіння необхідно занурити у воду. Для цього я використовую велику каструлю, таку як ця супниця.
Через те, що тушковані груші дуже тверді, важко визначити, чи вони вже дозріли. Але для цього є хитрий трюк: Обережно натисніть на м’якоть біля плодоніжки. Якщо тут м'якоть трохи м'якше, то тушкована груша стигла.
Червоне вино має потужний і насичений смак, який добре поєднується з багатими і складними смаками дикого м’яса. Червоні вина містять дубильні речовини, які сприяють розщепленню білків м’яса і роблять м’ясо більш ніжним.
Червоний колір груш стає викликані водорозчинними пігментами, званими антоціанами . Антоціани також відповідають за червоний, синій, фіолетовий або чорний колір багатьох інших фруктів, включаючи чорницю, ожину, вишню, баклажани та яблука.