TESS перевіряє цю гіпотезу, скануючи все небо на предмет планет, що обертаються навколо яскравих зірок. Поки Кеплер зосереджувався на одній ділянці неба, каталог TESS включає як молодші, так і гарячіші зірки, ніж у вибірці Кеплера, разом із багатьма малими червоними зірками, відомими як M-карлики.
Transiting Exoplanet Survey Satellite (TESS) випередив місію Kepler, яка вже припинила свою роботу, у виявленні планет і планет-кандидатів, головним чином через значно більшу площу дослідження. Він покриває майже все небо порівняно з невеликою ділянкою неба, яку спостерігав Кеплер.
Розроблено транзитний супутник Exoplanet Survey Satellite (TESS). щоб виявити тисячі екзопланет на орбітах навколо найяскравіших карликових зірок на небі. У своїй головній місії, дворічному дослідженні сонячних околиць, TESS спостерігав за яскравістю зірок на періодичні падіння, спричинені транзитами планет.
Підхід місії. Зірки, які досліджуватиме TESS, у 30-100 разів яскравіші за ті, які були досліджені місією Kepler і K2, що дозволить набагато легше проводити подальші спостереження як за допомогою наземних, так і космічних телескопів. TESS також охопить територію неба, у 400 разів більшу за ту, яку спостерігає Kepler.
Однією з надздібностей космічного телескопа Кеплер є його здатність вимірювати яскравість зірки з точністю до дрібних часток відсотка. Ця точна фотометрія необхідна, щоб вловити крихітне затемнення, спричинене планетою перед своєю зіркою.
TESS має чотири ідентичні високооптимізовані ширококутні камери, чутливі до червоного, які разом можуть контролювати смугу неба 24 на 90 градусів. Спостерігаючи за кожною смугою протягом 27 днів і ночей, TESS розкладе небо південної півкулі в перший рік і небо північної півкулі в другий рік..