Коли Друга світова війна трансформувала як Сполучені Штати, так і СРСР, перетворивши нації на грізні світові держави, конкуренція між ними посилилася. Після розгрому в
, ідеологічне та політичне суперництво між США та СРСР поклало початок холодній війні.
Захід вірив, що Радянський Союз хоче поширити комунізм по всьому світу. – Радянський Союз був атакований раніше, Німеччина напала на Росію під час Першої світової війни, а Гітлер вторгся в 1941 році. Сталін вважав, що важливо мати дружні країни на своєму кордоні, щоб запобігти повторенню цього. – Сталін не довіряв Заходу.
Холодна війна була викликана розбіжності щодо практики комунізму проти демократії. Хоча вони були союзниками у Другій світовій війні, СРСР і Сполучені Штати не мали однакової думки щодо того, як розділити Німеччину та керувати нею після її поразки у Другій світовій війні.
Радянський Союз і США. Відносини між Радянським Союзом і США були обумовлені складна взаємодія ідеологічних, політичних та економічних факторів, що призвело до змін між обережною співпрацею та часто запеклим суперництвом наддержав протягом багатьох років.
Холодну війну назвали холодною тому представлені суперважковаговики, Радянський Союз і Сполучені Штати, номінально перебували «в мирі». Але вони кружляли один над одним, тицяли один одного, випробовуючи передбачувані слабкості один одного в кожній частині світу, у візантійській політиці Об’єднаних Націй і в…
Намагання Радянського Союзу претендувати на територію в Європі після поразки Німеччини породили переконання, що СРСР має намір поширити комунізм у Європі. До 1947 року Сполучені Штати прийняли політику стримування, щоб обмежити глобальну владу СРСР.