Сполучені Штати є єдиною промислово розвиненою країною, яка відмовилася ратифікувати Кіотський протокол: Економічні проблеми та відсутність політичної залишить Сполучені Штати на самоті серед промислово розвинутих країн, які не бажають підписати угоду.
Не дивно, що президент Буш, відмовляючись від Кіотського протоколу в лютому 2001 року, повторив вимоги Берда-Гейгела: «Я виступаю проти Кіотського протоколу, оскільки це звільняє 80 відсотків світу, включаючи великі населені пункти, такі як Китай та Індія, від відповідності та завдасть серйозної шкоди економіці США.
Критика зростала, але зосереджена переважно на невтішні показники викидів— скорочення викидів у середньому на 5,2 відсотка порівняно з рівнями 1990 року — і від передбачуваних негативних економічних наслідків угоди.
У той час як країни, що розвиваються, не повинні були обмежувати свої викиди. Тому одна з причин, чому Сполучені Штати не ратифікували Кіотський протокол, полягає в тому, що Країни, що розвиваються, не повинні були обмежувати свої викиди.
Президент Кіотського протоколу Джордж Буш відмовився ратифікувати договір на тій підставі це завдасть шкоди економіці СШАі заперечує, що країни, що розвиваються, такі як Індія та Китай, не мають однакових повноважень.
Конгрес США не хотів підтримувати угоду про вільну торгівлю. Договір загрожував обмеженням суверенітету Сполучених Штатів. Американці були стурбовані тим, що договір не захистить навколишнє середовище.