Поради на всі випадки Українцям Чому сира яловичина стає СІРОЮ?

Чому сира яловичина стає СІРОЮ?

Якщо сірий лише салон, можна посперечатися, що кисень не торкнувся його, щоб зробити його червоним. Це означає Яловичий фарш із сірим внутрішнім шаром безпечний для споживання. З іншого боку, м’ясо, яке виглядає сірим або коричневим (усередині та на верхньому шарі), швидше за все, почало псуватися, і його не можна їсти.

Зміна кольору ймовірно через окислення крові в м'ясі. Це може статися, коли на поверхню м’яса потрапляє повітря, яке викликає хімічну реакцію, яка перетворює червоні кров’яні клітини на сіруватий колір. Ймовірно, ви не загорнули його або не помістили в герметичний контейнер. Окислення – це процес.

Якщо ви відкриваєте пакунок яловичого фаршу і бачите, що м’ясо всередині виглядає сірим, ймовірно, це тому, що м’ясо не було піддано дії кисню. У цьому випадку м’ясо все ще безпечно для споживання, якщо воно не має інших ознак псування (докладніше про це читайте нижче).

Це потемніння відбувається внаслідок окислення, хімічних змін міоглобіну через вміст кисню. Це нормальна зміна під час зберігання в холодильнику. Яловичина, яка стала коричневою під час тривалого зберігання, може бути зіпсованою, мати неприємний запах і бути липкою на дотик, тому її не слід використовувати.

Очевидні ознаки псування, як-от цвіль, є явними ознаками того, що ви викинете цей шматочок і купите новий. Інші ознаки псування включають м’ясо, яке виглядає слизовим, блискучим, має скоринку та/або не має кольору. В ідеалі сира яловичина повинна бути красивого червоного або навіть багряного відтінку і виглядати вологою, але не мокрою.

Related Post

Що таке Абдоміна?Що таке Абдоміна?

Абдомін (від латинського abdomen, де abdo перекладається, як «ховаю», а «omentum» – оболонка, що покриває кишки) — це частина тіла людини між грудною клітиною та тазом, призначена для приміщення туди