Під час правління Георга II ряд емісій було розроблено Джоном Сигізмундом Таннером, який став головним гравером Королівського монетного двору, і було припущено, що це походження прізвиська «шкіряник», яке було популярною назвою для монети до децималізації.
Дехто приписує його Джону Сигізмунду Таннеру (1705–75), колишньому головному граверу Королівського монетного двору, який розробив шість пенсів під час правління Георга II (правління у 1727–60), тоді як інша теорія стверджує, що назва походить від англо-романського слова «taw no», що означає «маленький».
Англосаксонський дубильник — це професійне прізвище, яке стосується особи, яка займається шкіряним виробництвом. Німецька форма, також пишеться Danner, ймовірно, топографічна від німецької Tanne, що означає «ялина», і Tann, назви місця, що стосується цього.
Її зазвичай називають «боб», вона входить до нашого асортименту монет Великобританії з популярними прізвиськами. «Боб» Термін «шилінг» може походити від римської монети під назвою солід або староанглійського терміна «scield». Згодом він отримав прізвисько «боб», хоча чому залишається загадкою.
Шість пенсів — монета Великобританії до децималізації вартістю шість пенсів або половина шилінга, невелика сума грошей. «Шість пенсів ніхто не багатий» — це ідіома, яка означає зайнятися нерентабельною справою. Буквально навіть не на шість пенсів багатший, ніж раніше.
tanner в британській англійській (ˈtænə ) іменник. Британський (раніше) неформальне слово для шести пенсів.