Якою була справа Хеймаркет? Хеймаркетська справа, також відома як Хеймаркетський бунт, було жорстоке зіткнення між поліцією та робочими протестувальниками в Чикаго 4 травня 1886 року, яке стало символом міжнародної боротьби за права робітників.
Коли робітники напливли до Чикаго, зусилля з організації робітників, що зароджувалися, виросли до боротися за гідну оплату праці, захист працівників і кращі умови праці. Наприкінці 1880-х років основна боротьба точилася за восьмигодинний робочий день. У той час працівники мали працювати 10- або 12-годинними змінами, шість днів на тиждень або більше.
McCormick Reaper Works МІТИНГ НА ХЕЙМАРКЕТСЬКІЙ ПЛОЩІ Мітинг розпочався мирно під легким дощем увечері 4 травня 1886 р. Мітинг на організував робітничі радикали на знак протесту проти вбивства та поранення кількох робітників поліцією Чикаго під час страйку напередодні на McCormick Reaper Works.');})();(function(){window.jsl.dh('_7frZtDdHoSaseMP3_-56AU__44', '
Вісьмом анархістам висунули звинувачення у вибуху. Вісім були засуджені за змову в рамках судового процесу, який отримав міжнародний розголос. Справа Хеймаркет зазвичай вважається важливою походження Дня міжнародної солідарності трудящих, який відзначається 1 травня.
Сум'яття розгорілося під час літньої спеки з вбивством 17-річного Юджина Вільямса, афроамериканський підліток, який випадково заплив у білу зону для купання на неофіційно відокремленому пляжі поблизу 29-ї вулиці.