Роанок відомий своєю зіркою Роанок, освітленою зіркою заввишки 88,5 футів (27,0 м), яка сидить на вершині гори в межах міста, від якої її назвали «Зоряне місто Півдня».
Роанок став містом настільки швидко, що отримав прізвисько «Чарівне місто». Зірка Млинової гори, також відома як зірка Роанок, є другою у світі за величиною освітленою зіркою, створеною людиною., побудований у 1949 році на вершині гори Мілл у Роаноку, штат Вірджинія.
10 фактів, які роблять колонію Роанок ще більш загадковою
- 4 Дві невдалі спроби колонізувати Роанок.
- 5 Вони повернули хорватів до Англії. …
- 6 Ральф Лейн убив вождя Вінгіну. …
- 7 Вірджинія була названа на честь королеви. …
- 8 Людина, що стоїть за планом. …
- 9 різьблених підказок, що залишилися позаду. …
- 10 Зараз ніхто не може знайти Роанока. …
Колонія була заснована в 1585 році, але коли в 1590 році її відвідав корабель, колоністи незрозумілим чином зникли.. Він став відомий як Загублена колонія, і доля 112-121 колоністів залишається невідомою. Ілюстрація 19-го століття, що зображує відкриття покинутої колонії, 1590 рік.
Щоб утримувати вугільні потяги, що курсують до Норфолка та з нього, залізниця побудувала магазини Роанок. Висока оплата кваліфікованих робітників і постійні можливості працевлаштування приваблювали людей. Роанок став відомий як Чарівне місто, тому що це був «найшвидше зростаючий міський район на Півдні з 1880 по 1890 рік».
Чому колонія Роанок зазнала краху? Це було, як і пізніші англійські колонії, було погано забезпечено, і перші колоністи активно вороже ставилися до місцевих корінних жителів. Ця відсутність союзників особливо ускладнила б виживання як автономної спільноти — вижити як англійці та жінки, можливо, було неможливо.