Одним із поширених механізмів є пряме механічне навантаження на органи малого тазу і м’язи тазового дна під час епізоду кашлю. Крім того, хронічний кашель може призвести до посилення м’язової напруги та тригерних точок у м’язах тазового дна, що ще більше посилює біль.
Інфекції сечового міхура є однією з головних причин болю в області таза під час епізодів кашлю. Бактеріальна інфекція сечовивідних шляхів, особливо сечового міхура, може спровокувати запалення та подразнення, посилюючи дискомфорт, коли під час кашлю чиниться тиск на тазову область.
Однією з найпоширеніших причин болю в животі при кашлі є надмірне навантаження та напруга м’язів живота. Інтенсивний кашель, навіть внаслідок короткочасної застуди, може перенапружити ці м’язи, що призведе до болю. Це також є причиною, чому ваш живіт може відчуватися ніжним після нападу надмірного кашлю.
Кісти яєчників, заповнені рідиною мішечки, які розвиваються на яєчниках, також можуть призвести до тазового болю після кашлю. Крім того, синдром хронічного тазового болю, стан, що характеризується постійним болем у тазовій області протягом принаймні шести місяців, може посилюватися через кашель.
Пахова грижа виникає, коли тканина, наприклад частина кишечника, виступає через слабке місце в м’язах живота. Опуклість, що утворюється, може бути болючою, особливо коли ви кашляєте, нахиляєтеся або піднімаєте важкий предмет. Однак багато грижі не викликають болю.
Раптовий та сильний біль у тазу може бути невідкладною ситуацією. Негайно зверніться за медичною допомогою. Обов’язково пройдіть перевірку тазового болю у свого лікаря або іншого медичного працівника, якщо він новий, заважає вашому повсякденному житті або з часом посилюється.