Поради на всі випадки Українцям Чому підлеглий не може говорити?

Чому підлеглий не може говорити?

Підлеглі можуть говорити, – вважає Співак, але їхні голоси замовкають або їх не чути.

У своєму основоположному есе «Чи можуть підлеглі говорити?» Гаятрі К. Співак зазначає, що підлеглі не можуть говорити, оскільки вони «не можуть вимовляти слова чи складати речення». Підлеглі «не можуть говорити», а тому їхній виступ не є повністю авторизованим політичним виступом .

За Співаком, субалтерн означає: Це стосується тих, хто не віддає накази, а лише отримує накази . Це походить від Антоніо Грамші, який зробив це слово поточним. Він мав на увазі людей, які насправді не були ані робітниками, ані жертвами капіталізму.

Оригінальний есе Гаятрі Чакраворті Співак «Чи може підлеглий говорити?» трансформував аналіз колоніалізму через красномовний і безкомпромісний аргумент, який підтверджував сучасну актуальність марксизму, використовуючи при цьому деконструктивні методи дослідження міжнародного поділу праці та «…» капіталізму. .

Гаятрі Чакраворті Співак ставить питання про те, чи можуть субалтерни говорити, враховуючи їхнє становище в суспільстві. На відміну від рух соціальних реформ припускає, що вони могли б говорити про розвиток своїх навичок .

Related Post

Як швидко гояться брови після пудрового напиленняЯк швидко гояться брови після пудрового напилення

Молода шкіра гоїться швидше за рахунок прискореного метаболізму – їй достатньо 3 тижнів, для вікової, навпаки, потрібно більше часу – не менше 4-5 тижнів. Все індивідуально (також має значення якість