Так само він виявив, що люди можуть запам’ятати послідовність до семи тонів, але не набагато більше. Це обмеження обсягу короткочасної пам’яті було названо «магічним числом сім плюс-мінус два». Це може бути однією з причин, чому ми використовуємо сім нот у наших гамах, а не 12, щоб легше запам'ятати.25 жовтня 2022 р
Причина в тому, що ми успадкували нашу систему ваг від стародавніх християн-схоластів, які успадкували її від греків через римлян. У греків була септимова нотна система, дуже схожа на нашу. Раніше вони інвертували гамму, тобто грали гамму, починаючи з кожної з цих нот, тому у них було 7 гам, або режимів.
На сучасному фортепіано найнижча нота — ля. На фортепіано є ще сім нот «А», що становить загалом 7 ля-октав. Старі фортепіано закінчували тут і мали лише сім октав; сучасні піаніно мають додаткові три ноти; сі-бемоль, сі і до, щоб зробити сім октав плюс три ноти.
гептатонна шкала, музична гама, що складається з семи різних тонів. Мажорні та мінорні гами західної художньої музики є найпоширенішими гептатонічними гамами, але існують різні форми семитональних гам.
Проста відповідь полягає в тому, що ці сім літер являють собою всю шкалу висоти тону. Це означає, що немає потреби в Н на шкалі, тому що настав час просто повернутися до А до цього моменту. Мислення про цифри замість літер може зробити цю концепцію трохи легшою для розуміння.
Так само він виявив, що люди можуть запам’ятати послідовність до семи тонів, але не набагато більше. Це обмеження обсягу короткочасної пам’яті було названо «магічним числом сім плюс-мінус два». Це може бути однією з причин, чому ми використовуємо сім нот у наших гамах, а не 12, щоб легше запам'ятати.