Додаткові 0,9 цента раніше називали «пенні на АЗС», які працівник АЗС залишав як чайові. Сьогодні цей трюк використовується для того, щоб ціна на бензин здалася покупцеві трохи нижчою. Ось як оператори АЗС можуть перевершити конкурентів.26 травня 2024р
Згідно з легендою, 0,9 цента раніше називали «пенні на АЗС», який працівнику АЗС, який вимер кілька десятиліть тому, дозволялося зберігати як чайові..
Ці цифри є октановими числами, які описують, наскільки легко запалюється паливо. Наприклад, 95, що не містить свинцю, є більш легкозаймистим, ніж 98, що не містить свинцю. Виробники автомобілів зазвичай вказують мінімальне октанове число. Зазвичай це на кришці бака.
Паливо виходить з бака при 6 – 8 °C і має певний об'єм відповідно до цієї температури. Якщо зовнішня температура вище, паливо в баку відразу починає нагріватися. Це збільшує його обсяг.
Нагорода з’явилася наприкінці 1960-х років, коли на ринок АЗС у Німеччині з’являлося все більше конкурентів. Щоб виглядати візуально дешевше за конкурентів, після коми просто додали третю цифру.
У 1930-х роках, коли бензин коштував лише 10 центів за галон, пенні здавався величезним підвищенням на 10%, тому вони зупинилися на менш ніж центі. До середини століття стало нормою для автозаправних станцій стягувати 9/10 цента , і з тих пір так і залишилося.