Пори закупорюються потом, тертям від одягу, збільшенням кількості бактерій на шкірі та відсутністю догляду за шкірою все це може призвести до небажаних висипань. Однак найпоширенішою причиною появи прищів на грудях, як і прищів загалом, є гормони». Дуже часто зустрічаються прищі на грудях, а також прищі на спині і плечах.
Прищі на грудях розвиваються так само, як і прищі на інших частинах тіла, але деякі конкретні фактори призводять до розвитку прищів на грудях, зокрема: Надмірне потовиділення, що супроводжується несвоєчасним очищенням. Тиск тертя на шкіру від одягу та рюкзаків.
Ось вісім способів, за допомогою яких можна боротися з прищами на грудях до того, як з’являться прищі, або допомогти прибрати висип після їх утворення.
- Регулярно приймайте душ. …
- Використовуйте засоби для миття тіла, які борються з прищами. …
- Робіть пілінг раз на тиждень. …
- Використовуйте некомедогенний лосьйон для тіла. …
- Спробуйте точкове лікування. …
- Спробуйте новий засіб для прання. …
- Носіть вільні та дихаючі тканини. …
- Залишайтеся гідратованим.
Коли ваше тіло знаходиться в стані стресу, воно виробляє гормони, які називаються андрогенами, які впливають на різні частини тіла, включаючи шкіру. У шкірі ці гормони можуть стимулювати волосяні фолікули та сальні залози, що призводить до посилення запалення та розвитку прищів.
Тестостерон стимулює вироблення шкірного сала. Надмірне вироблення тестостерону може призвести до надмірного вироблення шкірного сала, що, у свою чергу, може збільшити ризик запалення сальних залоз. Це може спровокувати спалах акне.
Лоб: Лоб є звичайним місцем для висипань, пов’язаних зі стресом. Вони можуть проявлятися у вигляді невеликих прищиків або білих вугрів. Щоки: на щоках можуть з’явитися прищі, які часто мають форму червоних папул або пустул. Ніс: на носі можуть з’явитися чорні та білі вугри через збільшення виділення жиру.