Саме ця бездушність робить 95% довірчі інтервали такими корисними. Це суворий гейткіпер, який пропускає статистичний сигнал, одночасно фільтруючи багато шуму. Він гасить помилкові спрацьовування дуже зваженим і неупередженим чином. Це захищає нас від власників експериментів, які упереджено оцінюють свою роботу.4 серпня 2022 р
Отже, 95% ДІ є ймовірним діапазоном справжнього невідомого параметра. Довірчий інтервал не відображає варіабельність невідомого параметра. Скоріше це відображає кількість випадкової помилки у вибірці та надає діапазон значень, які ймовірно включатимуть невідомий параметр.
Впевненість у статистиці – це ще один спосіб описати ймовірність. Наприклад, якщо ви побудуєте довірчий інтервал із рівнем довіри 95%, ви впевнені, що 95 зі 100 разів оцінка потраплятиме між верхнім і нижнім значеннями, визначеними довірчим інтервалом.
Якщо дослідження має розрахований 95% довірчий інтервал, то це означає, що якщо дослідження було повторено кілька разів із вибірками з усієї популяції та довірчі інтервали були розраховані для кожного з цих повторних досліджень, тоді справжнє значення знаходитиметься в межах обчисленої довірчої частоти інтервали 95% від …
5% 95% довірчий інтервал для цієї оцінки відносного ризику становить від 0,70 до 0,86. Тоді з цього довірчого інтервалу можна зробити два спостереження. По-перше, різниця, що спостерігається, є статистично значущою 5% рівень, оскільки інтервал не включає відносний ризик одиниці.');})();(function(){window.jsl.dh('0qLrZsvLFJOZwbkP-rH02QE__40','
Навіщо потрібні довірчі інтервали? Довірчі інтервали є одним із способів показати, наскільки «хорошою» є оцінка; чим більший 90% довірчий інтервал для конкретної оцінки, тим більша обережність потрібна під час використання оцінки.Довірчі інтервали є важливим нагадуванням про обмеження оцінок.