Метиловий червоний функціонує як індикатор pH, змінюючи свій колір залежно від pH розчину, в якому він знаходиться. У нейтральному або лужному розчині (pH більше 6,2) метиловий червоний жовтий. У кислому розчині (рН менше 4,4) червоніє. Між pH 4,4 і 6,2 він демонструє різні відтінки оранжевого.
Метиловий червоний — це азобарвник або синтетичний барвник, який є одним із поширених хімічних індикаторів, що використовуються в лабораторії для визначення змін рН у певному діапазоні. Він найбільш ефективний між pH 4,4 і pH 6,2. Якщо рівень pH нижче 4,4, колір стає червоним, а якщо вище 6,2, колір стає жовтим..
Якщо індикатор рН (метиловий червоний) додати до аліквоти культурального бульйону і рН нижче 4,4, з’явиться червоний колір (перший малюнок, трубка зліва). Якщо MR стає жовтим, рН вище 6,0 і шлях змішаної кислотної ферментації не використовується (перше зображення, пробірка праворуч).
кислий метиловий оранжевий є індикатором рН, який часто використовують у титруванні через його чітку та чітку кольорову дисперсію при різних значеннях рН. Метиловий оранжевий забарвлюється в червоний колір кисле середовище і жовтий колір у базовому середовищі.');})();(function(){window.jsl.dh('vdXsZsuyKbnAhbIP2t6BwQ8__34','
Спочатку рН кислоти, ймовірно, буде достатньо низьким, щоб індикатор майже повністю перебував у кислому (HIn) вигляді. У міру додавання основи рН зростатиме, що призведе до зміни основної (In-) форми індикатора, що призведе до видимої зміни кольору.
Метиловий червоний функціонує як індикатор pH, змінюючи свій колір залежно від pH розчину, в якому він знаходиться. У нейтральному або лужному розчині (pH більше 6,2), метиловий червоний — жовтий. У кислому розчині (рН менше 4,4) червоніє. Між рН 4,4 і 6,2 він демонструє різні відтінки оранжевого.