Це відчуття поколювання відоме як парестезія. У більшості випадків причина проста. Це може статися, якщо ви лягли на руку або іншим чином тиснули на неї. Це перешкоджає правильному надходженню крові до ваших нервів.
Руки людини можуть заніміти під час сну через положення під час сну. однак, оніміння руки вночі також може бути наслідком основного пошкодження нерва. Коли здається, що одна або обидві руки засинають, може здатися, ніби вони німіють. Медичний термін для цього відчуття – парестезія.
Правильна підтримка матраца та подушки зменшить можливі точки тиску в голові, шиї та верхній частині тулуба. Уникайте лежати, тримаючи руку під подушкою або витягнувши її над головою, оскільки це може здавити нерви. Фіксація для зап’ястя може додати стабільності під час сну.
Положення 4: Покладіть голову на плече. Якщо цей нервовий тиск зберігається протягом тривалого часу, це може призвести до пошкодження нервів. Найпоширеніша скарга, яка виникає внаслідок цього, називається опущенням зап’ястя, станом, при якому важко підняти руку на ураженій стороні.
Зверніться за медичною допомогою якщо оніміння руки не полегшується, виникає з іншими симптомами або заважає вам працювати чи жити. Залежно від причини доступно багато різних варіантів лікування.
Більшість випадків появи шпильок і голок є тимчасовими. Відчуття зникає після зняття тиску з ураженої ділянки. Зверніться до лікаря загальної практики, якщо у вас постійно з’являються шпильки або вони постійно повертаються. Це може бути ознакою більш серйозного основного захворювання.