Багато жителів Кубер-Педі проживають
щоб уникнути надзвичайної спеки регіону. Будинки, бари, церкви тощо можна знайти під землею в тому, що місцеві жителі називають «землянками». 14 липня 2023 р.
З температурами, які регулярно перевищують 50C, живуть під землею забезпечує прохолодний відпочинок від суворого клімату пустелі. Сторонні можуть відчути «підземний спокій» на собі, повідомляє Travel and Leisure, оскільки в Кубер-Педі є два готелі, а також пропонується «табір під землею».
близько 60% Сьогодні близько 60% з 3500 місцевих жителів Кубер-Педі живуть під землею. Походження Кубера Педі також лежить під землею. Приблизно 100 років тому підліток знайшов у цій місцевості шматок опала.');})();(function(){window.jsl.dh('iLfsZoerDNKr0PEPyb-xyQ0__31','
Необроблена вода перекачується з артезіанських свердловин глибиною 60 метрів, розташованих за 23 км на північний схід від Кубер-Педі, по 200-міліметровому трубопроводу вздовж дороги Уднадатта до міських резервуарів для води. Бурові водяні насоси працюють автоматично за допомогою радіосигналів, що передаються від міських очисних споруд. Зараз якість води відмінна.
Місто іноді називають «опаловою столицею світу» через кількість дорогоцінних опалів, які там видобувають. Повітродувка піднята над знаком міста, що символізує важливість видобутку опалів для історії міста.
126 градусів за Фаренгейтом. Спека в південноавстралійському містечку Кубер Педі стає надзвичайною. Повідомляється, що в цій безлісій кам’яній пустелі досягають найспекотніших літніх температур 52 градуси за Цельсієм (126 градусів за Фаренгейтом).