Кенія визнана палеонтологами в усьому світі осередком археологічних відкриттів, які вносять свій внесок в історію еволюції людини. Насправді Кенія видобула викопні докази, які розповідають майже всю історію еволюції людини.
У Кенії виявлено копалини, які розповідають майже всю історію еволюції людини. Національні музеї Кенії зберігають у своїй колекції понад 350 000 скам'янілостей, близько 700 з яких належать стародавнім людям. Під час цієї екскурсії ми відвідаємо археологічні пам’ятки в Кенії та побачимо деякі стародавні артефакти.
Ці сліди дають цінну інформацію про еволюцію людини. Край називають колискою людства тому що деякі з найдавніших предків сучасних людей народилися там. Найдавніші свідчення датуються трьома мільйонами років і більше. У 1999 році колиска людства була оголошена ЮНЕСКО об’єктом Всесвітньої спадщини.
Encyclopædia Britannica, Inc. Encyclopædia Britannica, Inc. Африку називають колискою людства бо там зародилося людське життя. Назва більш конкретно стосується регіону в Південній Африці, де були знайдені викопні останки кількох предків людини.
Ранні люди жили в регіоні Olorgesailie, на території сучасної південної Кенії, від 1,2 мільйона до 490 000 років тому. Розкопки в Olorgesailie показують середовища існування та тварин, з якими стикалися ці ранні люди, ручні сокири, які вони виготовляли, і кліматичні виклики, з якими вони стикалися.
Східноафриканський протекторат У 1920 році Східноафриканський протекторат була перетворена на колонію та перейменована в Кенію на честь найвищої гори. На початку 20-го століття внутрішні центральні нагір’я були заселені британськими та іншими європейськими фермерами, які стали багатими, вирощуючи каву та чай.