Пізніше Королівське географічне товариство виголосило офіційну назву «гора Еверест» у 1865 році на основі рекомендації британця Ендрю Во.
.
був попередником Во на посаді генерального геодезиста.
У 1830 році він був призначений генеральним землеміром Індії, пішов у відставку в 1843 році та повернувся до Англії. У 1865 р. на його честь Королівське географічне товариство перейменувало Пік XV – на той час лише нещодавно визначений як найвища вершина світу – на Еверест.
Спочатку британці називали вершину заввишки 29 035 футів Піком XV, поки Ендрю Во, генеральний геодезист Індії, не запропонував це він буде названий на честь його попередника, сера Джорджа Евереста. Народився в Уельсі 4 липня 1790 року, Еверест відвідував військові школи в Англії, перш ніж провів більшу частину свого дорослого життя в Індії.
Те, як ми зараз вимовляємо гору Еверест, насправді є неправильним і не так вимовляв своє ім’я Джордж Еверест. Це мало бути вимовлено "Переддень відпочинку', де перша частина вимовляється як "Єва" як жіноче ім'я. Однак зараз гору називають «Ever-est» або навіть «Evv-rest» англійською.
Його найпоширеніша тибетська назва Джомолунгма означає «Богиня-Мати Світу» або «Богиня Долини». Санскритська назва Сагарматха буквально означає «вершина неба». Гора Еверест також раніше називалася Пік XV; у 1865 році її перейменували на честь сера Джорджа Евереста.
Ендрю Во Королівське географічне товариство згодом виголосило офіційну назву «гора Еверест» у 1865 році на основі рекомендації Ендрю Во, британський генеральний геодезист Індії. Сер Джордж Еверест був попередником Во на посаді генерального геодезиста.