Глухі вихованці також звертають більшу увагу на вібрації та повітряні потоки. Наприклад, вітерець, який створює двері, що відкриваються, може натякати глухому вихованцеві, що хтось прийшов. Деякі глухі кішки нявкають частіше і голосніше, тому що вони не можуть регулювати свою «гучність», тоді як інші стають німими.
Глухі коти часто муркочуть і нявкають голосніше своїх чуючих побратимів. Вони можуть знайти вібрацію власного звуку бути заспокійливим.
Деякі котячі народжуються глухими, відомі як вроджена глухота. Інші можуть повільно оглухнути, коли досягають раннього віку, або раптово втрачати слух через хворобу чи травму. Так само, як і людська глухота, котяча втрата слуху за шкалою і може бути оборотним або постійним.
Погладжування, розчісування та розчісування може бути досить втішним для глухого кота. Муркотіння — це тактильний досвід — воно викликає вібрацію.
Глухота/втрата слуху або зору: Багато котів, які раніше покладалися на зір або слух як частину свого процесу спілкування, стануть голоснішими, коли вони втратять ці відчуття. Багато глухих і сліпих котів нявкають голосно і багаторазово.
У кота з одним блакитним оком вдвічі більше шансів бути глухим, ніж у кота з двома неблакитними очима». Глухі коти, як правило, мають нормальну якість життя; вони справляються, використовуючи інші органи чуття, щоб компенсувати втрату слуху.