Вплив гідразину має токсичну дію на численні системи органів, включаючи неврологічну, гематологічну, легеневу, дерматологічну та печінкову системи. Гідразини викликають функціональний дефіцит піридоксину, пригнічуючи його синтез шляхом дезактивації ключових коферментів.23 квітня 2023 р
Тривале вдихання гідразину може спричинити пошкодження печінки та нирок, а також серйозні наслідки для репродуктивних органів. Вживання невеликої кількості гідразину може викликати нудоту, блювоту, неконтрольоване тремтіння, запалення нервів, сонливість або кому.
Вплив надзвичайно сильних лугів або лужних металів утворює депротоновані гідразидні солі. Більшість вибухає під впливом повітря або вологи.
Високі дози внутрішньовенного піридоксину було запропоновано як засіб для лікування неврологічної токсичності, пов’язаної з гідразином, але ця рекомендація базується на обмежених даних про людей.
Гострий вплив також може пошкодити печінку, нирки та центральну нервову систему людини. Рідина є корозійною та може викликати дерматит при контакті зі шкірою у людей і тварин. Повідомлялося про вплив гідразину на легені, печінку, селезінку та щитовидну залозу у тварин, які постійно (тривало) піддавалися впливу гідразину через інгаляцію.
Максимальна рекомендована межа впливу = 0,03 ppm (0,04 мг/м3) (2-годинний вплив) для гідразину. Гідразин занесений до списку потенційних професійних канцерогенів.