«Непроникні» Арденни Після Першої світової війни французький генеральний штаб виключив ідею майбутнього німецького наступу через сектор Арденни-Седан. Французи були впевнені, що таку місцевість не зможуть перетнути танки. Маршал Філіп Петен назвав їх «непроникними».
Укріплення не простягалися через Арденнський ліс (який головнокомандувач Моріс Гамелен вважав непроникним) або вздовж кордону Франції з Бельгією, оскільки дві країни підписали союз у 1920 році, згідно з яким французька армія діятиме в Бельгії, якщо німецькі війська вторгнуться.
Французькі військові навчання, проведені в 1938 році, гіпотетичної німецької танкової атаки через Арденни, залишили армію з враженням, що регіон все ще був майже недоступним і що це, разом із перешкодою на річці Маас, дасть французам час стягнути війська в цей район, щоб протистояти будь-якій атаці.
Союзники захищали лінію Арденн дуже тонко, завдяки сприятливому оборонному рельєфу (густолісиста високогір’я з глибокими річковими долинами та досить тонкою мережею доріг), а також тому, що вони мали розвідувальні дані про те, що Вермахт використовував територію по той бік німецького кордону як зону відпочинку та відновлення своїх військ.
Союзники ще не зрозуміли німецької стратегії. Незрозуміло, як французи переконали себе, що Арденни «непрохідні» і непрохідні для великих військових сил, але вони вірили в це абсолютно. Арденни були вкриті густим лісом, зі скелястими пагорбами, крутими ярами, глибокими долинами та звивистими дорогами..
Німеччина б/в Прийоми бліцкригу Вони використовували ті самі методи бліцкригу, які були настільки ефективними в Польщі, поєднуючи танки, піхоту та артилерію, щоб розгромити оборону.