По-перше, фільм — поганий твір мистецтва. Фільм намагається скопіювати фінансовий успіх фільму «Титанік» з історією любовного трикутника, яка розгортається в реальній історичній кризі. Основна частина екранного часу зосереджена на стосунках трьох вигаданих персонажів, яких грають Бен Аффлек, Джош Хартнетт і Кейт Бекінсейл. 16 серпня 2024 р.
Але фільм настільки гучна, наполеглива бомба, що гарантовано приверне натовп. Гнилий рахунок. Для всіх 118 перелічених акторів, у фільмі майже немає почуття справжньої людяності. Обличчя, які режисери малюють на своїх героях, такі ж плоскі та стереотипні, як на постерах із призовами до війни.
Удар по Тихоокеанському флоту, що стояв на якорі в Перл-Харборі, мав два явних недоліки: ці кораблі будуть на дуже мілководді, тому їх буде відносно легко врятувати та, можливо, відремонтувати, і більшість екіпажів пережили б атаку, оскільки багато хто залишився б у відпустці на берег або був би врятований з …
Вся історія кохання не жахлива, але точно потребує більше, ніж потрібно від фільму. З огляду на всю історію, фільм триває 183 хвилини. «Перл-Харбор», безперечно, не один із найкращих військових фільмів у Голлівуді і точно не найкращий із того, що може запропонувати Майкл Бей.
У довгостроковій перспективі напад на Перл-Харбор був великою стратегічною помилкою для Японії. Дійсно, адмірал Ямамото, який задумав це, передбачив, що навіть успіх тут не зможе виграти війну зі Сполученими Штатами, тому що американський промисловий потенціал був занадто великим.
Існують більш конкретні моменти, у яких фільм був неточним, наприклад, у початковій сцені використовуваний біплан був винайдений лише через багато років. Ймовірно, це тому, що було б важко знайти або побудувати копію моделі літака, яка фактично використовувалася в ту епоху. Багато людей вважають, що Перл-Харбор не встигає.