Калька італійського settima arte, яку запропонував італійський кінотеоретик Річчотто Канудо (1877–1923) у 1921 році, вважаючи кіновиробництво новим мистецтвом, що поєднує в собі шість попередніх мистецтв: архітектуру, скульптуру, живопис, музику, танець і поезію.
Потім у 1911 році Річчотто Канудо написав «Народження шостого мистецтва», запропонувавши додати Кіно як шосте мистецтво, яке слідує за списком Гегеля, але пізніше він перевизначив танець як №6, зробивши кіно сьомим мистецтвом. Сьогодні цей термін набагато більш поширений у французькій, ніж в англійській.
Канудо згодом додав танець як попередник шостого — третього ритмічного мистецтва з музикою та поезією — зробивши кіно сьомим мистецтвом. Канудо часто вважають першим естетиком кіно, що робить його «Маніфест» актуальним для англомовної аудиторії.
cinema septième art m (незлічуваний) (лише в однині) кіно, кіновиробництво.');})();(функція(){window.jsl.dh('cjTrZt6dGKnF4-EP0-jcwAo__25','
Традиційний підрозділ мистецтв, буття Музика, скульптура, живопис, література, архітектура, виконавство та кіно.
Принципи мистецтва та дизайну такі баланс, контраст, акцент, рух, малюнок, ритм і єдність/різноманітність. Використання цих принципів може допомогти визначити, чи успішна картина, і чи завершена картина чи ні.