Звукознімачі: Вступ Подібним чином, якщо ви розташуєте звукознімач біля перемички гітари, він звучатиме гостріше та яскравіше, ніж звукознімач біля грифа. Ось чому більшість гітар мають більше ніж один звукознімач: так що ви можете вибрати різні звуки від повних і теплих до тонких і різких.
Загалом кажучи, два пікапи збільшити можливі тони на будь-якій гітарі — це проста математика. Тим не менш, крок від одного звукознімача до двох відкриває шлюзи для практично нескінченних можливих комбінацій звукознімачів: хамбакер і одиночна котушка, однокотушковий хамбакер, подвійний хамбакер, подвійна одиночна котушка і так далі.
Однак, якщо ви до цього моменту скептично ставилися до однопікапу, сподіваємось, ця стаття відкрила вам уявлення про те, наскільки оманливо універсальний — не кажучи вже про веселий —ці гітари можуть бути.
Хамбакер складається з двох одинарних котушок, з’єднаних протилежно одна одній. Вони були створені для боротьби з небажаним дзижчанням звукознімача з однією котушкою, звідси й назва хамбакер. Ця проводка змінила звук, що вловлюється звукознімачами, який характеризується як густий звук з більшою гучністю.
Взагалі кажучи, хамбакерні звукознімачі асоціюються з більш важкими та перевантаженими звуками гітари. У порівнянні зі звукознімачами з однією котушкою, хамбакери мають «тепліший» і «жирніший» тон. Вони не такі чіткі, як однокотушкові звукознімачі, і вони не видають такого ж яскравого та дзвінкого звуку.
Звукознімачі: Вступ Подібним чином, якщо ви розташуєте звукознімач біля перемички гітари, він звучатиме гостріше та яскравіше, ніж звукознімач, розміщений біля грифа. Ось чому більшість гітар мають більше ніж один звукознімач: так що ви можете вибрати різні звуки від повних і теплих до тонких і різких.